Série odborných seminářů na podporu špičkového zpracování a řízení dopravy.
Semináře jsou zaměřeny na zvýšení kvality práce a odbornosti zodpovědných odborných pracovníků. Na seminářích se dozvíte všechny potřebné informace pro správnou tvorbu dopravy a její řízení. Naučíte se efektivně využívat moderní nástroje s vysokou efektivitou Vaší práce.

Vzdělávání odborných pracovníků

ODBORNÝ SEMINÁŘ

Konstrukce a plánování dopravy 2024 

Datum konání: 8.10.2024 - 10.10.2024


Místo konání akce: Areál Skiland Ostružná, Česká republika 

Podrobné informace získáte u pořadatele:
FS Software s.r.o.


Seminář obsahuje informace o jednotlivých modulech určených zejména pro konstruktéry dopravy. Zohledňuje přípravu dopravy a moduly návazné a ovlivněné prací konstruktérů. Obsahem je i zobrazení informací pro cestující veřejnost.

Vzdělávání pracovníků

ODBORNÝ SEMINÁŘ

Plán a skutečnost služeb pracovníků 2024

Datum konání: 5.11.2024 - 7.11.2024

Místo konání akce:
Areál Skiland
Ostružná
Česká republika

Podrobné informace získáte u pořadatele:
FS Software s.r.o.

Seminář obsahuje informace o jednotlivých modulech určených zejména pro plánování služeb pracovníků. Prozkoumáme přípravu výpravy a moduly návazné pro uskutečnění výpravy a zpětné vazby z již uskutečněné dopravy. Obsahem je i zobrazení informací pro pracovníky a možností zpětné vazby o realizované dopravě.

Make your own website in a few clicks! Mobirise helps you cut down development time by providing you with a flexible website editor with a drag and drop interface. MobiRise Website Builder creates responsive, retina and mobile friendly websites in a few clicks. Mobirise is one of the easiest website development tools available today. It also gives you the freedom to develop as many websites as you like given the fact that it is a desktop app.